Południowoafrykańsko-Tajlandka koronowana na Miss Tajlandii Świata 2023

FOTO: Miss Tajlandii Świata

Tajlandia -

Tharina Botes, 26-letnia Tajka pochodzenia południowoafrykańskiego, została Miss Tajlandii Świata 2023.

W niedzielny wieczór (2023 października) odbyła się finałowa runda wyborów Miss Tajlandii World 1st) w Bangkoku.

Tharina jest nazywana „Kanom”. Jej ojciec jest RPA, a matka Tajką. Karierę w konkursach piękności rozpoczęła w wieku 13 lat. W 2019 roku reprezentowała Miss Grand z Phuket. W 2021 roku została pierwszą wicemiss Universe Tajlandii.

FOTO: Miss Tajlandii Świata

Ukończyła studia licencjackie z marketingu na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Południowej Afryki.

Tharina będzie reprezentować Tajlandię na wyborach Miss World, które odbędą się w grudniu tego roku w New Delhi w Indiach.

FOTO: Miss Tajlandii Świata

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.