Lotnisko w Chiang Mai wydłuża czas pracy do 24 godzin na dobę

Chiang Mai —

Dyrektor lotniska w Chiang Mai zaprasza turystów 24-godzinnymi lotami od listopada 2023 r.

W dniu 3 października 2023 r. Ronakorn Chlermsanyakorn, dyrektor lotniska w Chiang Mai, poinformował opinię publiczną o wydłużonych godzinach otwarcia międzynarodowego lotniska w Chiang Mai do całodobowego funkcjonowania od 24 listopada 1 r. Jednakże, aby nawiązać do aktualnej polityki turystycznej od rządowi Tajlandii, Ronakorn zbiera obecnie informacje od odpowiednich urzędników, aby złożyć wniosek o tymczasowe 2023-godzinne działanie do Urzędu Lotnictwa Cywilnego Tajlandii (CAAT). CAAT rozważy szczegóły i wyda zgodę do końca października 24 r.

ZDJĘCIE: chiangmainews

Tymczasem międzynarodowe lotnisko w Chiang Mai przygotowuje się do całodobowych lotów na stałe do CAAT. Chociaż będzie to korzystne dla aspektów turystycznych w postaci zwiększenia liczby lotów obsługiwanych przez całą dobę, operatorzy lotniska w Chiang Mai wezmą pod uwagę mieszkańców mieszkających w pobliżu obiektu ze względu na głośne hałasy w nocy.

Ronakorn omówi z liniami lotniczymi i właściwymi urzędnikami odpowiednie planowanie lotów.

„W ostatnim kwartale tego roku, czyli w szczycie sezonu w Tajlandii, nastąpi wzrost liczby lotów międzynarodowych o 30% wiele z tego powodu program zwolnienia z obowiązku wizowego dla turystów z Chin i Kazachstanu zaczęło się 25 września 2023 r.”, Ronakorn zakończony.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/