Właściciel aresztowany w nielegalnym barze w Patong sprzedającym alkohol nieletnim klientom

Patong –

Właściciel został aresztowany za otwarcie baru bez pozwolenia, sprzedaż alkoholu po przekroczeniu dopuszczalnego czasu zamknięcia oraz sprzedaż alkoholu nieletnim klientom w barze przy Bangla Road w Patong.

Policja w Patong przekazała Phuket Express, że we wtorek (październik 2 r.) o godzinie 00:XNUMX w nocy 3) aresztowali właściciela baru przy ulicy Bangla Road w Patongu. Właściciel baru nie był w stanie przedstawić policji dokumentu prawnego. „Phuket Express” zauważył, że policja nie ujawniła danych właściciela baru ani nazwy baru.

Właściciel baru został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty otwarcia lokalu rozrywkowego bez pozwolenia, sprzedaży alkoholu po terminie zamknięcia oraz sprzedaży alkoholu osobom poniżej 20. roku życia.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.