Phuket wita więcej chińskich turystów podczas „Złotego Tygodnia”

Phuket -

Więcej chińskich turystów przyjeżdża do Phuket podczas „Złotego Tygodnia” chińskiego święta narodowego.

Dyrektor międzynarodowego lotniska w Phuket, pan Wanchai Tanod, powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (2 października br.nd) on i personel lotniska powitali w terminalu międzynarodowym 106 pasażerów bezpośredniego lotu Air China. Coraz więcej chińskich turystów odwiedza Phuket w Chińskie Święto Narodowe podczas tak zwanego „Złotego Tygodnia”.

Podobne artykuły:

Polityka tajskiego rządu dotycząca bezpłatnych wiz dla turystów z Chin i Kazachstanu została zatwierdzona w Royal Gazette i opublikowana we wtorek, 19 września.

Phuket wita turystów z Chin w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego do Tajlandii.

Pan Sittiwat Chewaratanaporn, prezes Stowarzyszenia Tajskich Biur Podróży (ATTA), stwierdził, że chociaż istnieje wstępne zwolnienie z obowiązku wizowego, liczba rezerwacji wycieczek do Tajlandii nie wzrosła bardziej ze względu na wycieczki, które były rezerwowane wcześniej przed wydaniem wizy zwolnienie.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.