Birmańczyk aresztowany z 1,130 tabletkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

Mężczyzna z Birmy, który nielegalnie wjechał do Tajlandii, został aresztowany z 1,130 tabletkami metamfetaminy w obozie pracy w Thalang.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że aresztowała pana Han Mona, obywatela Birmy, w obozie pracy na Sri Soonthorn (policja nie podała jego wieku). Zabezpieczono przy nim 1,130 tabletek metamfetaminy. Nie był w stanie przedstawić swoich dokumentów tożsamości.

Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży i nielegalnego wjazdu do kraju.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.