Policja turystyczna w Phuket pomaga zaginionemu brytyjskiemu turystowi wrócić do hotelu po zaniku pamięci

Phuket -

Brytyjski turysta wrócił do hotelu w Thalang po tym, jak się zgubił.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w czwartek (4 październikath) niezidentyfikowany brytyjski turysta płci męskiej zwrócił się o pomoc do Centrum Pomocy Turystycznej Phuket na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Powiedział, że nie pamięta nazwy hotelu, w którym się zatrzymał, ani lokalizacji, dlatego zanikł mu pamięć, więc pojechał na lotnisko, aby poprosić o pomoc.

Próbował z grubsza wyjaśnić jak wygląda hotel i jaka jest jego odległość od lotniska. Policja turystyczna w Phuket w końcu zidentyfikowała hotel położony blisko lotniska. Następnie skontaktowali się z hotelem, a personel hotelu powiedział policji, że Brytyjczyk rzeczywiście przebywał w hotelu z żoną i zaginął po północy tego samego dnia. Dokładne okoliczności jego zaginięcia i zapomnienia, gdzie przebywał, nie były jednak jasne.

Brytyjczyk został zabrany z powrotem do hotelu, którego nazwisko zostało utajnione, i podziękował policji turystycznej w Phuket oraz Centrum Pomocy Turystycznej w Phuket.

Nie jest jasne, gdzie w tej sytuacji przebywała żona ani dlaczego mężczyzna udał się na lotnisko, aby poprosić o pomoc, w przeciwieństwie do lokalnego biura policji.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.