Kobieta aresztowana w Phuket pod zarzutem udziału w morderstwie

Phuket -

W Thalang aresztowano kobietę po tym, jak osiem lat temu rzekomo brała udział w morderstwie.

Policja z Wydziału Zwalczania Przestępczości powiedziała Phuket Express, że w Pa Klok aresztowała kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Arnee. Zarzuca się jej udział w morderstwie, nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz noszenie broni w miejscach publicznych bez pozwolenia.

Zatrzymanie nastąpiło po tym, jak inny podejrzany został zidentyfikowany jedynie jako pan Abduloh i został już aresztowany rzekomo wraz ze swoją byłą dziewczyną, panią Arnee, za morderstwo. Według doniesień pani Arnee umówiła się na spotkanie z ofiarą, zidentyfikowaną jedynie jako pan Maae, zanim pan Abduloh zastrzelił ofiarę.

Policja uważa, że ​​morderstwo miało związek z konfliktem dotyczącym sprzedaży nielegalnych narkotyków.

W chwili publikacji prasy obaj podejrzani pozostawali w areszcie, choć nie było znane ich ustosunkowanie się do zarzutów oraz to, czy skorzystali z usług prawnika i czy będą mogli ubiegać się o zwolnienie za kaucją.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.