Chinka spada i umiera z hotelu w Phuket

Karon –

Chinka zmarła po upadku z hotelu w Karon na Phuket.

Policja w Karon otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu w piątek (4 października) o godzinie 00:6th) w hotelu w Karoniu. Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli ciało 34-letniej pani Zou Ke, obywatelki Chin, leżącej na ziemi.

Pracownicy hotelu powiedzieli policji, że 10:XNUMX pani Zou zameldowała się w hotelu samath podłoga. Jednak policja w Karon kontynuuje czynności i sprawdza nagrania z kamer CCTV, aby sprawdzić, czy była widziana z kimkolwiek ostatnio przed śmiercią. Policja w Karon nie ustaliła jeszcze, czy upadła przez przypadek, zeskoczyła, czy też doszło do przestępstwa.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała dziennikowi „Phuket Express”, że pani Zou wjechała do Tajlandii 2 października 2023 r. z wizą turystyczną.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.