Trzy osoby przeżyły po tym, jak samochód wpadł do dużego wykopu budowlanego w Rassada na Phuket

Rasada –

Trzy osoby przeżyły po tym, jak ich sedan wpadł do ogromnego wykopu przy budowie drogi w Rassada w Mueang Phuket.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w czwartek (10 października) o godzinie 00:5th) na Yaowarad Road w pobliżu skrzyżowania przy Tesco Lotus Samkong.

Razem z Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli sedana w wykopie budowlanym w ramach trwającego projektu zapobiegania powodziom. Trzy osoby podróżujące sedanem odniosły jedynie lekkie obrażenia. Powiedzieli, że dopiero rozpoczęli pracę w Phuket i pochodzą z innych prowincji. W rezultacie niezidentyfikowany kierowca nie znał drogi.

Zespoły ratownicze pomogły odzyskać w większości zdrowych, ale wstrząśniętych pasażerów i współpracowały z zespołami ratowniczymi przy wyciąganiu pojazdu z pit-stopu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.