AKTUALIZACJA: Były chłopak Tunezji przesłuchiwany po śmierci Chinki w Karon

Punkt widokowy na 3 plaże; Plaża Kata noi, plaża Kata i plaża Karon w Phuke

Karon –

Były chłopak Tunezji powiedział policji, że trzymał Chinkę za nogę, próbując ją uratować, zanim spadła i umarła z hotelu w Karon.

Nasza poprzednia historia:

Chinka zmarła po upadku z hotelu w Karon na Phuket.

Teraz aktualizacja:

Policja w Karon powiedziała „Phuket Express”, że 35-letni Tunezyjczyk, którego nie zidentyfikowano, był w piątek (6 października) z Chinkąth) w hotelu w Karon, kiedy upadła i zmarła. Pracownicy hotelu powiedzieli policji, że słyszeli hałas i widzieli, jak cudzoziemiec trzymał Chinkę za nogę z balkonu 10th podłogę, zanim kobieta upadła.

Policja w Karon powiedziała „Phuket Express”, że 35-letni Tunezyjczyk wjechał legalnie do Tajlandii w celu podjęcia pracy na podstawie pozwolenia na pracę. Tunezyjczyk powiedział policji, że jest byłym chłopakiem Chinki. Zjedli kolację i wypili alkohol w hotelu, a Chinka rzekomo powiedziała mu, że chce umrzeć.

Kiedy byli w pokoju hotelowym, Tunezyjczyk powiedział, że poszedł do łazienki, a Chinka wyszła na balkon i wydawało się, że zaraz skoczy. Zatrzymał ją i zabrał z powrotem do pokoju, aby z nią porozmawiać, zanim się uspokoi.

Godzinę później Tunezyjczyk powiedział policji, że ponownie wybiegła na balkon. Mężczyzna szybko pobiegł za nią i udało mu się chwycić ją za nogę, ale nie był w stanie wyciągnąć jej z powrotem na balkon. Zanim wezwał pomoc, upadła na ziemię.

Policja w Karon stwierdziła, że ​​mężczyzna współpracował i przejrzała nagrania z telewizji przemysłowej, aby potwierdzić jego wersję.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, sięgnij po pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytan z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.