Aktualizacja: Rodzice 14-letniego strzelaniny w centrum handlowym Siam Paragon wysyłają list z przeprosinami

Krajowy —

6 października 2023 roku Tajskie Centrum Dowodzenia Sytuacyjnego (SCC) otrzymało list z przeprosinami od rodziców sprawcy, 14-letniego strzelaniny w centrum handlowym Siam Paragon.

Szczerze przeprosili za to, co stało się ze wszystkimi zaangażowanymi stronami i będą współpracować z funkcjonariuszami policji i właściwymi urzędnikami rządowymi w postępowaniu sądowym.

Przeczytaj nasze najnowsze aktualizacje na temat Siam Paragon Shooting Spree tutaj.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.