Biuro pogrzebowe zniszczyło ogień w świątyni w Phuket

Phuket -

Pożar uszkodził biuro pogrzebowe w świątyni w Chalong.

Strażacy z gminy Chalong zostali powiadomieni o pożarze w niedzielę (8 października).th) w Biurze Pogrzebowym Biura Kultury Phuket w świątyni Ladthiwanaram (Wat Tai).

Strażacy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i zauważyli, że z biura wydobywa się czarny dym. Miejscowi mieszkańcy pomogli ugasić pożar jeszcze przed przybyciem strażaków. Opanowanie pożaru zajęło strażakom łącznie zaledwie piętnaście minut. Nie zgłoszono żadnych obrażeń, ale pożar uszkodził część biura.

Policja w Chalong kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę pożaru.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.