Policja w Phuket przechwyciła 1,540 tabletek metamfetaminy w ramach siedmiodniowego zwalczania przestępczości

Phuket -

W ciągu siedmiu dni policja w Phuket przejęła łącznie 1,540 tabletek metamfetaminy od pięciu podejrzanych.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że w ostatnim tygodniu od 1 październikast do października 7th aresztowali łącznie pięciu podejrzanych o narkotyki, posiadających łącznie 1,540 tabletek metamfetaminy, 2.4 grama metamfetaminy w postaci kryształu i 0.1 grama heroiny.

Trzy osoby zostały również aresztowane na punkcie kontrolnym Phuket w podokręgu Tha Chatchai z powodu broni znalezionej przy ich posiadaniu w punkcie kontrolnym. Policja prowincji Phuket nie ujawniła jednak nazwisk aresztowanych podejrzanych.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.