Trzej taksówkarze atakują saudyjskiego turystę w Patong na Phuket w związku ze sporem dotyczącym opłat

Patong –

Trzej taksówkarze Tuk Tuk zostali oskarżeni o napaść na saudyjskiego turystę w Patongu w związku ze sporem dotyczącym opłat za taksówkę.

Policja w Patong przekazała Phuket Express, że nagranie wideo przedstawiające taksówkarzy Tuk Tuk atakujących zagranicznego turystę przed hotelem przy Ratch Uthit 200 Pi Road w Patong stało się popularne w niedzielę (8 października) w mediach społecznościowych.th).

Policja w Patong sprawdziła nagrania z pobliskiego monitoringu i początkowo zidentyfikowała tylko jednego taksówkarza Tuk Tuk jako 29-letniego Anusorna. Dwóch innych taksówkarzy Tuk Tuk, którzy brali udział w ataku, zostało później zidentyfikowanych jako 26-letni Apisit i Nussarunlor. 28.

W niedzielę rano (8 października) o godzinie 6:15 pan Anusorn odebrał saudyjskiego turystę z Soi Saen Sabai przy Ratch Uthit 200 Pi Road. Jechali do Kalim Circle w Patong i zgodzili się na opłatę za taksówkę w wysokości 200 bahtów.

Kiedy jednak dotarli do rzekomego celu, turysta stwierdził, że to nie jest ten obszar, do którego chciał się udać. Powiedział, że celem podróży był hotel przy Ratch Uthit 200 Pi Road. Kierowca tuk tuka zawiózł go na drugie miejsce, ale kiedy dotarli we właściwe miejsce, kierowca powiedział turystowi ze względu na dodatkową odległość, że cena za przejazd taksówką wynosi obecnie 400 bahtów. Turysta z Arabii Saudyjskiej zaproponował kompromis za 300 bahtów, ale Anusorn odmówił i rozpoczęła się wściekła kłótnia słowna.

Następnie pan Anusorn zadzwonił do swoich dwóch znajomych taksówek znajdujących się w pobliżu, aby pomogli w negocjacjach. Trzej taksówkarze pokłócili się z Arabem Saudyjskim, po czym turysta z nieznanego powodu wyciągnął kluczyk ze stacyjki taksówki Tuk Tuk i próbował odejść. W tym momencie trzech kierowców Tuk Tuk fizycznie zaatakowało turystę.

Na tym etapie trzem taksówkarzom Tuk Tuk postawiono zarzuty napaści na osobę i według doniesień przyznali się do przestępstwa. Organy ścigania zataiły imię i tożsamość turysty z Arabii Saudyjskiej.

Policja w Patong oświadczyła, że ​​będzie ścigać trzech taksówkarzy z całą surowością prawa, wspominając, że incydent szkodzi wizerunkowi Patongu w turystyce światowej klasy.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się w naszej siostrzanej witrynie internetowej The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.