Tajlandia rozprawia się z nielegalną bronią w całym kraju

Krajowy —

Tajskie Centralne Biuro Śledcze (CIB) rozpoczęło operację na skalę krajową mającą na celu wyeliminowanie nielegalnych i improwizowanych użytkowników i handlarzy bronią w ponad 47 prowincjach Tajlandii.

6 października 00 r. o godzinie 9:2023 gen. broni Jirabhop Bhuridej, dowódca CIB, wysłał funkcjonariuszy policji, tajnych agentów i zespoły operacji specjalnych, łącznie do 800 funkcjonariuszy, w celu wyeliminowania przestępczości. Misja polegała na schwytaniu nielegalnych i improwizowanych użytkowników broni, handlarzy i przemytników w ponad 47 prowincjach Tajlandii.


Generał broni Pol Jirabhop stwierdził, że od poprzedniego skandalicznego incydentu of szał strzelaniny w centrum handlowymna rynku internetowym dostępnych było wiele nielegalnej broni palnej, do której można było łatwo uzyskać dostęp.
W trakcie operacji zabezpieczono 36 domniemanych przestępców, 53 sztuki broni palnej, 1,581 sztuk amunicji oraz znacznie więcej nielegalnego sprzętu. Dokładne szczegóły zostaną wkrótce oficjalnie ujawnione przez Królewską Tajską Policję.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/