AKTUALIZACJA: Pracownik obiektu rozrywkowego w Phuket aresztowany po tym, jak znaleziono zadźganego nożem klienta

Phuket -

Pracownik lokalu rozrywkowego został aresztowany po tym, jak rzekomo dźgnął klienta w mieście Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Przed hotelem w pobliżu miejsca rozrywki w mieście Phuket znaleziono zwłoki Tajlandczyka z wieloma ranami kłutymi.

Teraz aktualizacja:

Komendant policji miasta Phuket, pułkownik Pratueng Phonmana, powiedział Phuket Express, że przed zidentyfikowaniem podejrzanego sprawdzili nagrania z telewizji przemysłowej w danym miejscu rozrywki. Aresztowali 33-letniego Arnona Thepsonga z Trang, pracownika lokalu rozrywkowego. Został aresztowany w poniedziałek (9 października) w mieszkaniu w Wichit w Mueang Phuket.

Arnon powiedział policji miasta Phuket, że pan Wiroon, ofiara, był pod wpływem alkoholu i zakłócał spokój. Wiroon rzekomo zirytował innych klientów, po czym rzucił szklanką w bar. Arnon próbował zatrzymać pana Wiroona i poprosił go o opuszczenie lokalu, ale pan Wiroon następnie uderzył innego niezidentyfikowanego pracownika. Arnon oświadczył, że następnie wyjął nóż, który trzymał pod siedzeniem motocykla przed lokalem rozrywkowym, ale podkreślił, że jego działania miały wyłącznie na celu samoobronę.

Arnon próbował odejść od pana Wiroona, ale pan Wiroon rzekomo uderzył go w twarz. Arnon zeznał, że użył noża tylko raz, aby dźgnąć pana Wiroona, po czym wrzucił go do pobliskiego kanału. Arnon powiedział policji, że cały incydent miał miejsce w samoobronie i nie miał zamiaru zabić pana Wiroona.

Niezależnie od tego Arnonowi grożą zarzuty napaści na ciało skutkującej śmiercią.

Policja w Phuket w dalszym ciągu oficjalnie ukrywała nazwę miejsca rozrywki, w którym pracował Arnon, stwierdzając jedynie, że nadal prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu i nie ustaliła jeszcze, czy klubowi nocnemu zostaną postawione zarzuty, dlatego na razie nie podaje jego nazwy.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.