Pożar kabla w Rawai alarmuje mieszkańców

Rawaj –

Pożar kabla elektrycznego na lokalnej drodze w Rawai w Mueang Phuket zaniepokoił mieszkańców w nocy na początku tego tygodnia.

Strażacy z gminy Rawai zostali powiadomieni o pożarze we wtorek wieczorem (9 października).th) na słupie energetycznym na drodze Sai Yuan. Przybyli na miejsce z wozem strażackim odkryli, że ogień już płonął na kablach elektrycznych. Opanowanie pożaru i upewnienie się, że nie rozprzestrzenił się na pobliskie budynki, zajęło około 10 minut. Nie zgłoszono żadnych obrażeń ani innych uszkodzeń.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.