Urząd imigracyjny w Phuket udziela wskazówek izraelskim turystom, którzy nie mogą wrócić do domu z powodu trwającej wojny

Phuket -

Urząd imigracyjny w Phuket ogłosił wytyczne dla izraelskich turystów, którzy obecnie nie mogą wrócić do domu z powodu trwającej w ich kraju wojny z Hamasem.

Turyści izraelscy, którzy nie mogą wrócić do swojego kraju, mogą skontaktować się z urzędem imigracyjnym w Phuket w celu złożenia wniosku o tymczasowy pobyt w Królestwie. Szczegóły są następujące:

  1. Turyści izraelscy podróżujący z wizą zwalniającą ผ.30 (30 dni) lub wizą turystyczną (60 dni) mogą normalnie przedłużyć swój pobyt, jeśli nie przebywali w Tajlandii dłużej niż 30 dni, korzystając z następujących dokumentów;

– Formularz wniosku (TM.7), można go uzyskać w urzędzie imigracyjnym, przynosząc ze sobą zdjęcie (4×6 cm)

– Kopia paszportu (strona bio i ostatni wjazd do Tajlandii)

– Rejestracja adresu (TM.30)

– Opłata 1,900 THB (tylko gotówka)

  1. Turyści izraelscy, którzy ukończyli kurs nr 1 i nadal nie mogą wrócić do swojego kraju, mogą ubiegać się o dalsze przedłużenie pobytu, ale muszą przedstawić dowód takiej konieczności, przedstawiając zaświadczenie lub formalny wniosek złożony przez ambasadę lub konsulat. Można to zrobić jednorazowo nie dłużej niż przez 30 dni, korzystając z następujących dokumentów:

– Formularz wniosku (TM.7) ze zdjęciem (4×6 cm)

– Formularz STM.2

– Formularz potwierdzenia nałożenia kar za przekroczenie terminu ważności wizy

– Oryginał pisma zatwierdzającego z ambasady lub konsulatu w Tajlandii

– Kopia paszportu (strona bio, ostatni wjazd do Tajlandii i pieczątka przedłużająca)

– Rejestracja adresu (TM.30)

– Opłata 1,900 THB (tylko gotówka)

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.