Wodospad Ton Ao Yon w Phuket tymczasowo zamknięty

Wichit –

Wodospad Ton Ao Yon w Wichit, Mueang Phuket, jest tymczasowo zamknięty dla turystyki.

Władze subokręgu Wichit wydały oświadczenie o zamknięciu w ubiegły weekend. W ogłoszeniu napisano: „Wodospad Ton Ao Yon jest tymczasowo zamknięty dla turystyki ze względu na obawy o bezpieczeństwo turystów oraz w celu utrzymania pozytywnego wizerunku turystyki w Phuket. Przepraszam za niedogodności."

„Phuket Express” zauważył, że gmina Wichit nie podała żadnych bardziej szczegółowych szczegółów na temat zamknięcia ani powodów jego zamknięcia. Nie podano terminu, jak długo będzie trwało zamknięcie.

Podobne artykuły:

Policja z Phuket z posterunku policji w Wichit potwierdziła dziś wieczorem, 5 sierpnia 2021 r., że zagraniczna turystka uważana za obywatelkę Szwajcarii po pięćdziesiątce i potwierdzoną jako turystka z Phuket Sandbox, została znaleziona martwa przy wodospadzie Ton Ao Yon w Wichit. Phuket, wcześniej dzisiaj.

Ofiara (57 l.), zastępca szefa protokołu Zgromadzenia Federalnego Szwajcarii, opuściła swój hotel w Ao Yon około godziny 11:30.

W piątkowy wieczór (57 sierpnia) odbyły się uroczystości upamiętniające 6-letniego szwajcarskiego turystę, który zmarł w zeszłym tygodniu w Phuket Sandbox w podejrzanych okolicznościach.th) i kontynuowane na mniejszą skalę w weekend, ponieważ wciąż napływają informacje o ohydnej zbrodni.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.