Osiem osób nie żyje, trzy są poważnie ranne po wypadku pickupa jadącego z rodziną w Narathiwat

FOTO: Bangkokbiznews

Narathiwat –

Osiem osób zginęło, w tym sześcioletnia dziewczynka, a trzy osoby, w tym dwuletnia dziewczynka, odniosły poważne obrażenia po tym, jak w dzielnicy Rueso rozbił się pickup przewożący dużą rodzinę.

Policja w Ra-Ngae została powiadomiona o wypadku w środę (11 października).th) na Baan Ku Bae Ba Doa przy Ma Rue Bo Tok. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, zastały przewróconą ciężarówkę wbitą w drzewo na poboczu drogi. Wewnątrz i na zewnątrz pickupa stwierdzono wiele obrażeń i zgonów.

Służby ratunkowe zgłosiły śmierć ośmiu osób: sześcioletniej dziewczynki, czterech nastolatków i trzech dorosłych, w tym kierowcy. Trzy inne osoby odniosły poważne obrażenia: dwuletnia dziewczynka i dwie nastolatki. Na razie policja i ekipy ratownicze zataiły ich nazwiska.

Ocaleni powiedzieli policji, że przyjeżdżali z La Loh w Rueso z rodzinną wycieczką do miasta Narathiwat w ramach wakacji dla dzieci. Według doniesień, przednie prawe koło opony eksplodowało, zanim pickup stracił kontrolę i uderzył w drzewo.

TPN Media zauważa, że ​​na przestrzeni lat rząd Tajlandii podejmował różne próby wyegzekwowania zakazu jazdy na platformie pickupów lub przeciążania ich ludźmi, ale żadne z nich nie weszły w życie w świetle prawa lub były niewykonalne ze względu na gniew mieszkańców obszarów wiejskich twierdzą, że jest to ich podstawowy środek transportu i nie stać ich na wiele pojazdów.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się w naszej siostrzanej witrynie internetowej The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.