Motocyklista poważnie ranny po zderzeniu z ciężarówką z przyczepą w Rassada

Rasada –

Kierowca motocykla odniósł poważne obrażenia po tym, jak uderzył motocyklem w tył ciężarówki z przyczepą zaparkowanej w Rassada w Mueang Phuket.

Policja miejska w Phuket została powiadomiona o wypadku w czwartek rano (12 października).th) przy Thep Krasattri Road naprzeciwko wejścia do Soi Bang She Lao.

Służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce i stwierdziły, że uszkodzony motocykl utknął z tyłu ciężarówki z przyczepą. W pobliżu zespoły ratownicze odnalazły motocyklistę, 36-letniego pana Sutthi Korpaiboon. Odniósł on poważne obrażenia i został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Kierowca ciężarówki z przyczepą, 40-letni Prasert Thongluan, powiedział policji, że zatrzymał swoją ciężarówkę na poboczu na około godzinę, aby dostarczyć żelazne pręty do sklepu, zanim motocykl uderzył w jego pojazd.

Policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych ewentualnych kroków prawnych.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.