Policja autostradowa w Surat Thani przejęła ponad 80 kilogramów metamfetaminy

Krajowy —

10 października 2023 r. tajlandzcy policjanci autostradowi schwytali 3 domniemanych podejrzanych i skonfiskowali ponad 80 kilogramów metamfetaminy na drodze autostradowej 41 w Chaiya w Surat Thani.

Trzej domniemani podejrzani zostali później zidentyfikowani jedynie jako pan Pichet, lat 3, pan Yutthapong, lat 34 i pan Noppadon, lat 29.

Niedawno tajlandzcy funkcjonariusze policji drogowej przechwycili także 4 innych rzekomych przemytników narkotyków z nielegalnymi substancjami, prawie 2 miliony nielegalnych tabletek, w drodze do prowincji Songkhla. Oddział dochodzeniowy wyśledził nowy handel narkotykami ze środkowej Tajlandii do Songkhla, co doprowadziło do udanej operacji aresztowania 10 października.

W trakcie śledztwa trzej podejrzani rzekomo przyznali się do swoich przestępstw i oświadczyli, że po raz drugi zostali zatrudnieni za 3 100,000 bahtów do przemytu metamfetaminy z Nonthaburi do Phatthalung, a ostatecznym miejscem przeznaczenia było Songkhla. Następnie funkcjonariusze policji eskortowali ich na komisariat policji Mueang Chumphon w celu dalszego postępowania sądowego.

Podejrzani nie ujawnili, dla kogo pracowali, ale tajlandzcy funkcjonariusze policji drogowej oświadczyli, że kontynuują aktywne śledztwo.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/