Transport Co., Ltd. zwiększa bezpieczeństwo podczas długich weekendów

KOMUNIKAT PRASOWY:

BANGKOK (NNT) – Aby ułatwić oczekiwany wzrost liczby podróżnych podczas przedłużonych wakacji w najbliższy weekend, Transport Co., Ltd. zwiększa środki i usługi bezpieczeństwa w oddziałach pracowniczych, flotach autobusowych i terminalach transportowych.

W oczekiwaniu na dużą liczbę pasażerów i turystów podczas Dnia Nawamina Maharadży od 13 do 15 października oraz Dnia Pamięci Króla Chulalongkorna od 21 do 23 października, Transport Co., Ltd. poleciła odpowiednim jednostkom zapewnienie szybkiego i bezpiecznego świadczenia usług.

Firma położyła nacisk na wzmożone kontrole bezpieczeństwa przy bramach wejściowych i w okolicach terminali transportowych, zwłaszcza na terminalu autobusowym w Bangkoku w dzielnicy Chatuchak (จตุจักร). Pasażerowie proszeni są o planowanie podróży z wyprzedzeniem i uwzględnienie dodatkowego czasu na podróż, aby uniknąć potencjalnych zatorów w godzinach szczytu.

Bilety na Transport Co., Ltd. są dostępne w kasach biletowych i u autoryzowanych agentów na terenie całego kraju.

Ponadto posiadacze kart opieki społecznej mogą korzystać z tych usług. Dodatkowe informacje można uzyskać pod całodobowym centrum telefonicznym firmy Transport Co., Ltd., dzwoniąc pod numer 24.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.