Pożar w budynku w mieście Phuket alarmuje mieszkańców – WIDEO

Phuket -

Pożar w budynku przy głównej drodze w mieście Phuket zaniepokoił mieszkańców tuż przed ubiegłym weekendem.

Strażacy z gminy Phuket zostali powiadomieni o pożarze w piątek (13 października).th) po południu o 3:30 w kamienicy przy Thep Krasattri Road w podokręgu Talad Yai w dzielnicy Mueang Phuket.

Strażacy z trzema wozami strażackimi i lokalną stroną wiadomości na Facebooku „Newshawk Phuket” przybyli na miejsce zdarzenia i zauważyli dużą ilość białego dymu wydobywającego się z budynku w pobliżu wejścia do szkoły technicznej w Phuket.

Policja miejska w Phuket powiedziała, że ​​budynek był zamknięty od zewnątrz, ponieważ nikogo nie było w budynku, w którym mieści się również lokalny sklep spożywczy. Strażacy wybili szklane drzwi frontowe, ale ogień pojawił się na drugim piętrze, do którego nie można było dotrzeć z pierwszego piętra.

Następnie strażacy wspięli się po drabinie na drugie piętro, rozbijając szybę w bocznej ścianie budynku. Opanowanie pożaru zajęło około dziesięciu minut. Nie było żadnych obrażeń.

Dokładna przyczyna pożaru jest nadal badana przez policję miasta Phuket.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.