Jedna osoba ranna po zderzeniu wielu pojazdów w Patongu

ZDJĘCIE: Matthew Patong

Patong –

Jedna osoba odniosła obrażenia po zderzeniu bocznego wózka motocyklowego z motocyklem i samochodem w Patong w ubiegły weekend.

Służby ratunkowe przekazały, że zgłoszenie o wypadku otrzymały w piątek (3 października) o godzinie 25:13th) na drodze Phra Metta (droga Sai Kor).

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali uszkodzony wózek boczny motocykla, motocykl i samochód na drodze. Niezidentyfikowana kobieta odniosła umiarkowane obrażenia i została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Świadkowie twierdzą, że przyczepka motocyklowa najpierw uderzyła w motocykl, a następnie w samochód. Jednakże policja w Patong kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku i podjąć potencjalne kroki prawne.

ZDJĘCIE: Matthew Patong
Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.