Festiwal Wegetariański w Phuket oficjalnie rozpoczyna się po wzniesieniu Go Teng Pole

Phuket -

Festiwal wegetariański w Phuket oficjalnie rozpoczął się po wzniesieniu słupa Go Teng w ubiegły weekend.

W sobotę (5 października) o godzinie 09:14th), ponad 40 chińskich świątyń wzniosło słup „Go Teng”. Słup Go Teng to znak początku festiwalu wegetariańskiego, który wznosi się dzień przed świętem wegetariańskim. Ceremonia powitania Dziewięciu Bogów Cesarskich.

Wegetarianie wierzą, że przyłączenie się do zbiórki Go Teng Poles przyniesie szczęście, zanim rozpoczną wegetariański post przez dziewięć dni od niedzieli (15 października) do 23 października 2023 roku.

Największa ceremonia odbyła się w chińskim sanktuarium Jui Tui Tao Bo Keang, które znajduje się w Soi Puthorn przy Ranong Road w podokręgu Talad Nuea w Mueang Phuket.

Wydarzeniem poprowadził nowy gubernator Phuket Sophon Suwannarat. W wydarzeniu wzięło udział wielu lokalnych Tajów i turystów zagranicznych.

Podobne artykuły:

Coroczny Festiwal Wegetariański w Phuket będzie trwał dziewięć dni, począwszy od nadchodzącego weekendu. W tym roku festiwal potrwa od 15 do 23 października 2023 roku.

Ustalono daty corocznego Festiwalu Wegetariańskiego w Phuket, który będzie trwał dziewięć dni od 15 do 23 października 2023 r. i obejmować będzie wiele zaplanowanych rytuałów, rytuałów pożegnalnych i procesji ulicznych.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.