Małe łodzie w Phuket mają zakaz wypływania w morze

Phuket -

Biuro Morskie w Phuket wydało ostrzeżenie, że małym łodziom o długości mniejszej niż sześć metrów obowiązuje zakaz opuszczania portów na otwarte morze w tym czasie.

Szef Biura Morskiego w Phuket, Nachapong Pranit, powiedział Phuket Express, że według tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) na Morzu Andamańskim występują obecnie ulewne deszcze, którym towarzyszą silne fale dochodzące do wysokości dwóch metrów na otwartym morzu lub ponad dwóch metrów wysokości na otwartym morzu. metrów wysokości na obszarach burzowych od 16 do 19 października 2023 r.

W niedzielę (15 października) Biuro Morskie w Phuket wydało ostrzeżenie, aby kapitanowie łodzi zachowali większą ostrożność podczas podróży na morzu. Małym łodziom o długości mniejszej niż sześć metrów obowiązuje ZAKAZ wypływania w tym czasie z portów na otwarte morze.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.