Policja w Phuket skonfiskowała broń i 9,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w ciągu tygodnia

Phuket -

W ciągu tygodnia podczas rozprawy z przestępczością w Phuket skonfiskowano broń i ponad 9,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że od 8 październikath do października 14th2023 r. aresztowali łącznie 57 podejrzanych. Spośród nich 16 to podejrzani o przestępstwa narkotykowe, a sześciu aresztowano z nielegalną bronią. W sumie przejęto także 9,946 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Podobne artykuły:

W ciągu dwóch tygodni w ramach walki z przestępczością w górnej części południowej Tajlandii przejęto ponad 200,000 80 tabletek metamfetaminy, 200 kilogramów metamfetaminy w postaci kryształów i XNUMX sztuk broni.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.