Telefon komórkowy kazachskiej turystki zwrócony po tym, jak zostawiła go na dachu taksówki w Phuket

Phuket -

Turystka z Kazachstanu w Phuket odzyskała telefon komórkowy po tym, jak przypadkowo zostawiła go na dachu taksówki.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (16 październikath) niezidentyfikowana turystka z Kazachstanu, która przebywała na międzynarodowym lotnisku w Phuket, powiadomiła ich, że zapomniała telefonu komórkowego w taksówce, która zawiozła ją na lotnisko.

Policja turystyczna w Phuket i pracownicy lotniska sprawdzili i skontaktowali się z taksówkarzem. Ustalili, że taksówka nadal znajdowała się w pobliżu lotniska. Wezwano taksówkarza, który zawrócił na lotnisko. Nieoczekiwanie znaleziono telefon komórkowy na dachu taksówki. Turystka była szczęśliwa, podziękowała wszystkim i nawet zdążyła na czas wrócić na swój samolot.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że miała dużo szczęścia, że ​​telefon komórkowy nie spadł po odjechaniu taksówką.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.