Policja organizuje aktywne szkolenie strzeleckie w centrum handlowym w Phuket

Phuket -

Policja Regionu 8 przeprowadziła szkolenie w zakresie aktywnego strzelania w słynnym domu towarowym w Phuket.

Szkolenie odbyło się w poniedziałek (16 października) o godzth) na pierwszym piętrze domu towarowego Central Floresta Phuket. Szkolenie rozpoczął dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermpan Sirikong.

O szkoleniu ogłoszono mieszkańców centrum handlowego, aby nikt nie wpadł w panikę.

Ćwiczenia przeprowadzono z udziałem aktora, który wcielił się w rolę podejrzanego wnoszącego broń do domu towarowego.

W ustawie podejrzany aktor nie pozwolił na przeszukanie, zanim udawał, że strzela do ludzi w centrum handlowym. Jedna osoba została ranna, a jedna była przetrzymywana jako zakładnik podczas uchwalania ustawy.

Policja w Wichit została powiadomiona o zdarzeniu, zanim szybko przybyła na miejsce zdarzenia. W ramach tej ustawy podejrzany został „zastrzelony” i uratowano zakładnika.

Podobne artykuły:

Po krytycznym incydencie w centrum handlowym Siam Paragon w Bangkoku policja aresztowała 14-letniego tajskiego chłopca podejrzanego o strzelaninę, w wyniku której zginęły dwie osoby, a co najmniej pięć osób zostało rannych.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.