Rosjanin spadł na śmierć z mieszkania w Kathu

ZDJĘCIE: MGR Online

Katu –

Rosjanin spadł i zginął z mieszkania w Kathu.

Policja w Kathu została powiadomiona o zdarzeniu w środę (5 października) o godzinie 10:18th) w ośmiopiętrowym kondominium w Kathu. Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli ciało 25-letniego Rosjanina leżące na ziemi na parkingu. (Phuket Express zataja jego nazwisko do czasu powiadomienia ambasady i rodziny.)

Policja sprawdziła nagrania z monitoringu w mieszkaniu. Wyglądało na to, że mężczyzna wyszedł ze swojego pokoju na dach apartamentowca. Policja sprawdziła dach i pomieszczenie, w którym przebywał mężczyzna. Nie stwierdzili żadnych śladów walki ani obecności innych osób. Na tym etapie policja przypuszcza, że ​​mężczyzna skoczył z dachu.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Phuket Express sugeruje Samarytanom z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.