Prezydent Rosji Władimir Putin zaproszony do Tajlandii

Krajowy —

Premier Tajlandii Srettha Thavisin zaprosiła prezydenta Rosji Władimira Putina z oficjalną wizytą do Tajlandii w przyszłym roku.

Srettha ujawnił, że podczas spotkania z nim we wtorek 17 października wystosował zaproszenie do prezydenta Rosji. Obaj przywódcy krajów spotkali się po raz pierwszy podczas 3. Forum Pasa i Szlaku dla międzynarodowych korporacji w Pekinie w Chinach.

„Sam prezydent Rosji lubi odwiedzać Phuket i regularnie tam podróżuje” – ujawnił Srettha tajskim mediom. „Zaprosiłem go do odwiedzenia Tajlandii w przyszłym roku, a on odpowiedział łaskawym „ขอบคุณครับ (dziękuję)”.

Ponadto premier Tajlandii podkreślił, że Tajlandia przyjęła w tym roku ponad milion rosyjskich turystów. Wspomniał ponadto, że jego gabinet udzielił niedawno zgody na przedłużenie obowiązywania pobyt bezwizowy okres dla rosyjskich gości, wydłużając go z 30 do 90 dni, aby zwiększyć liczbę rosyjskich podróży w sezonie.

Premier wziął także udział w kolacji wydanej przez chińskiego prezydenta Xi Jinpinga, który przewodniczył forum.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/