Park Narodowy Similan i Surin w Phang Nga ponownie otwiera się dla turystyki

Phangnga –

Park Narodowy Similan i Park Narodowy Mu Ko Surin w Phang Nga zostały ponownie otwarte po wielu miesiącach zamknięcia dla turystyki.

Nasza poprzednia historia:

Park Narodowy Mu-Ko Similan w dystrykcie Kuraburi w Phang Nga ma być czasowo zamknięty dla ruchu turystycznego.

Teraz aktualizacja:

Mnóstwo turystów z Tajlandii i zagranicy odwiedziło wyspy w obu parkach narodowych już pierwszego dnia po ponownym otwarciu w niedzielę (15 październikath).

Gubernator Phang Nga, Supot Rodrueng Na Nongkhai, który był byłym wicegubernatorem Phuket, odwiedził molo w Thap Lamu.

Zadbał o bezpieczeństwo turystów. Operatorzy łodzi zapewniają bezpieczeństwo swoim pasażerom, sprawdzając łodzie przed serwisowaniem i upewniając się, że pasażerowie mają na sobie kamizelki ratunkowe.

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii z siedzibą w Phang Nga również patroluje plaże ze względów bezpieczeństwa.

Podobne artykuły:

Słynna zatoka Maya Bay w Krabi została tymczasowo zamknięta na dwa miesiące w celu przywrócenia środowiska.

Słynna Zatoka Maya w Krabi została ponownie otwarta pierwszego dnia dla turystów w niedzielę 1 października, po dwóch miesiącach zamknięcia ze względu na odbudowę środowiska.

Wielu turystów zagranicznych i tajskich odwiedza zatokę Maya w Krabi po jej niedawnym ponownym otwarciu.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.