Tajska policja wprowadza nowe kamizelki odblaskowe poprawiające widoczność w obszarach turystycznych

Krajowy —

Dla bezpieczeństwa obywateli Tajlandii i turystów zagranicznych w popularnych obszarach turystycznych rozmieszczona zostanie tajska policja w nowych kamizelkach odblaskowych.

W dniu 16 października 2023 r. Pol. Gen. Torsak Sukvimol, komisarz generalny Królewskiej Policji Tajlandii, zamówił nowe policyjne kamizelki odblaskowe dla funkcjonariuszy Wydziału Zwalczania Przestępczości (CSD), funkcjonariuszy policji turystycznej oraz odpowiednich funkcjonariuszy w popularnych obszarach turystycznych.

 

Pol. Gen. Torsak publicznie oświadczył, że nowe żółto-zielone kamizelki odblaskowe charakteryzują się widocznością dla obywateli Tajlandii i turystów zagranicznych z odległości 200–500 metrów. W wielu krajach Europy powszechnie stosowano noszenie na mundurach policyjnych.

 

Jednakże proces próbny trwałby 3 miesiące i po badaniu zadowolenia zarówno obywateli, jak i turystów, właściwi urzędnicy odpowiednio poprawiliby jakość.

Nowa kamizelka policyjna była jednym z elementów polityki nowej premier Tajlandii Sretthy Thavisin, mającej na celu poprawę wizerunku turystyki w Tajlandii oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa życia i mienia obywateli i turystów.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.