Broń i czterdzieści trzy pigułki metamfetaminy znalezione w taksówce Patong Tuk Tuk

Patong –

Po przypadkowym przeszukaniu przez policję w taksówce Tuk Tuk w Patong znaleziono broń i czterdzieści trzy pigułki metamfetaminy.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (16 październikath) losowo przeszukali taksówki Tuk Tuk na Phra Mettha Road w pobliżu szpitala Patong.

W jednej z taksówek Tuk Tuk znaleziono 43 pigułki metamfetaminy, trzy ostre pręty i mały młotek.

Policja zidentyfikowała kierowcę jedynie jako 30-letniego Adisaka. Zabrano go na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Podobne artykuły:

Kierowca taksówki Tuk Tuk poddał się po zastrzeleniu innego taksówkarza Tuk Tuk, który odniósł poważne obrażenia. Obaj mężczyźni pracowali na tym samym postoju taksówek.

Trzej taksówkarze Tuk Tuk zostali oskarżeni o napaść na saudyjskiego turystę w Patongu w związku ze sporem dotyczącym opłat za taksówkę.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.