Lotnisko w Phuket wydaje oświadczenie w sprawie niekomfortowo gorących terminali

Phuket -

Po skargach wielu osób międzynarodowe lotnisko w Phuket wyjaśniło kwestię wysokich temperatur w terminalach.

Wiele osób skarżyło się ostatnio w mediach społecznościowych na wysokie temperatury w terminalu międzynarodowym na lotnisku w tym tygodniu.

W czwartek (19 października godzth) Międzynarodowy port lotniczy w Phuket wydał wyjaśnienia. Stwierdzili: „W związku z zaistniałą sytuacją na lotnisku znajdują się dwa agregaty chłodnicze (sprężarki), jeden z nich uległ awarii. To spowodowało wyższe temperatury. W maszynie doszło również do wycieku czynnika chłodniczego.”

„Lotnisko natychmiast zgłosiło problem naszej firmie zajmującej się klimatyzacją, aby go naprawiła. Na czas naprawy maszyny w terminalu umieszczono 90 klimatyzatorów mobilnych.”

„Główna maszyna klimatyzacyjna zostanie całkowicie naprawiona do czwartkowej nocy (19 października).th). Przepraszamy za niedogodności."

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.