Żółw morski wypuszczony z powrotem do morza po tym, jak utknął w śmieciach w Krabi

Krabi –

Ranny żółw morski, który utknął w śmieciach na wyspie Lanta w Krabi, został po leczeniu wypuszczony z powrotem do morza w Trang.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w środę (18 październikath) wypuścili rannego wcześniej żółwia morskiego Olive Ridley z powrotem do morza. Żółw morski został znaleziony żywy dwa miesiące temu na plaży Klong Dao w podokręgu Sala Dan.

Ma 20 centymetrów długości, 28 centymetrów szerokości i waży 1.6 kilograma. Kiedy odkryto to po raz pierwszy, wokół żółwia, który próbował pływać, znaleziono śmieci, a żółw miał zakażoną ranę.

Żółw był leczony przez dwa miesiące i wyzdrowiał. W żółwiu morskim zainstalowano mikroczip śledzący, zanim został wypuszczony z powrotem do morza w Trang.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.