Nietrzeźwy mężczyzna na Wyspie Kokosowej w Phuket aresztowany po tym, jak groził mieszkańcom

Phuket -

Nietrzeźwy mężczyzna został aresztowany i zabrany na leczenie na Wyspę Kokosową po tym, jak groził rodzinie i mieszkańcom.

Dyrektor administracyjny Wyspy Kokosowej, pan Weerasak Kamkerd z biura okręgowego miasta Phuket, powiedział Phuket Express, że na początku tygodnia mieszkańcy Wyspy Kokosowej na Koh Kaew powiadomili mieszkańców, że po wiosce spaceruje nietrzeźwy mężczyzna. Rzekomo groził swojej rodzinie i okolicznym mieszkańcom.

Razem z sołtysem wioski szukali mężczyzny i w końcu go znaleźli. Aresztowali 38-letniego Jarana Ruengkita, który został zabrany z powrotem na kontynent w szpitalu Vachira Phuket w celu leczenia odwykowego.

Podobne artykuły:

Nietrzeźwy uzbrojony mężczyzna został aresztowany po tym, jak niósł kurczaka podczas całonocnego spaceru po Wyspie Kokosowej w Phuket, strasząc okolicznych mieszkańców.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.