Ponad 2,000 wyznawców przyłącza się do wegetariańskiej procesji ulicznej w Phuket – WYCIECZKA FOTOGRAFICZNA

Phuket -

Dziś, 2,000 października 21 r., ponad 2023 wielbicieli przyłączyło się do wegetariańskiej procesji ulicznej w słynnym sanktuarium Jui Tui Tao Bo Geng.

Kontynuacją siódmego dnia Festiwalu Wegetariańskiego w Phuket była procesja uliczna przed chińskim sanktuarium Jui Tui Tao Bo Geng.

Święta ceremonia Ew Geng odbyła się z udziałem Dziewięciu Bogów Cesarskich w procesji z chińskiego sanktuarium Jui Tui Tao Bo Geng do Saphan Hin w mieście Phuket, po czym powrót do sanktuarium.

Ponad 2,000 wielbicieli płci męskiej i żeńskiej dźgało ich twarze różnymi przedmiotami, takimi jak ostre pręty i miecze, aby pokazać, że uwolnili się od ciężaru nieszczęsnych rzeczy i złej karmy od ludzi, którzy czekali na nich na drodze. Procesję obserwowało wielu Tajów i obcokrajowców.

Niektóre z tych zdjęć przedstawiających modyfikacje ciała mogą przeszkadzać wrażliwym widzom, zalecamy dyskrecję.

Jutro odbędzie się procesja uliczna z najstarszego chińskiego sanktuarium w Phuket i miejsca, z którego rozpoczyna się Festiwal Wegetariański w Phuket, czyli Chińskie Sanktuarium Kathu.

Pierwotna wegetariańska kuchnia z Phuket zaczęła się w wiosce Nai Thu, która obecnie znajduje się w podokręgu Kathu w dystrykcie Kathu.

Podobne artykuły:

Ustalono daty corocznego Festiwalu Wegetariańskiego w Phuket, który będzie trwał dziewięć dni od 15 do 23 października 2023 r. i obejmować będzie wiele zaplanowanych rytuałów, rytuałów pożegnalnych i procesji ulicznych.

Festiwal wegetariański w Phuket oficjalnie rozpoczął się po wzniesieniu słupa Go Teng w ubiegły weekend.

Wczoraj, 16 października 2023 r., w chińskim sanktuarium Jor Su Kong Naka w Wichit rozpoczął się pierwszy dzień ulicznej procesji festiwalu wegetariańskiego.

Szósty dzień Festiwalu Wegetariańskiego w Phuket był kontynuowany procesją uliczną prowadzoną przez chińskie sanktuarium Bang Neow w mieście Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.