Phuket zwiększa pewność bezpieczeństwa turystów przed sezonem

KOMUNIKAT PRASOWY:

Gubernator Phuket Sophon Suwannarat spotkał się z władzami prowincji i przedstawicielami 27 konsulatów. Omówili środki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa gości zagranicznych podróżujących do Tajlandii w szczycie sezonu.

Polityka rządu Tajlandii kładzie nacisk na generowanie przychodów z turystyki. W rezultacie zapewniono różne udogodnienia, aby zadowolić turystów ze wszystkich środowisk i narodów. Podwyższono standardy bezpieczeństwa, w tym wdrożenie zaawansowanej sztucznej inteligencji w zakresie zdrowia publicznego, reagowania na katastrofy i bezpieczeństwa drogowego.

Policja również pozostaje w stanie najwyższej gotowości i nadzoruje kluczowe punkty, takie jak lotniska, lądowe punkty kontrolne i porty morskie, a także główne plaże turystyczne. Prowadzone są działania mające na celu wykrywanie przestępstw i ćwiczenia reagowania w sytuacjach kryzysowych w centrach handlowych.

Zagraniczni turyści, za pośrednictwem swoich konsulatów, wzywani są do ścisłego przestrzegania prawa. Ponadto do zarządzania ruchem wykorzystano kamery CCTV i drony, w połączeniu z centrum alarmowym 191 i policją morską w regionie 3, zapewniając bezpieczeństwo i budując zaufanie turystów udających się do Phuket.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.