Ankieta pokazuje, że większość Tajów nie zgadza się z późniejszymi godzinami otwarcia klubów nocnych

Krajowy —

Według wyników niedawnego sondażu Nida Poll większość obywateli Tajlandii sprzeciwia się pomysłowi rządu wydłużenia godzin zamknięcia nocnego życia w kraju z 2:4 do XNUMX:XNUMX.

Badanie przeprowadzone przez Narodowy Instytut Administracji Rozwoju, zwany Nida Poll, trwało od 17 do 19 października. Ustalenia oparto na wywiadach telefonicznych z 1,310 Tajlandczykami w całym kraju w wieku 20 lat i więcej, reprezentującymi różne poziomy wykształcenia, zawodów i dochodów.

Celem badania było poznanie opinii Tajów na temat Plan MSWiA wydłużenie prawnych godzin zamknięcia lokali rozrywkowych o dodatkowe dwie godziny, umożliwiając ich funkcjonowanie do 4 rano w celu pobudzenia gospodarki.

Ankieta opublikowana 22 października wykazała, że ​​około 41.76% z 1,310 respondentów uważa, że ​​kluby nocne powinny przestrzegać obowiązującej godziny zamknięcia, czyli 2 w nocy, ponieważ nie jest jeszcze za późno w nocy. Z drugiej strony tylko 23.66% stwierdziło, że należy zezwolić na ich otwarcie do 4 rano, ale wyłącznie w obszarach popularnych wśród turystów.

Ponadto 8.32% sugerowało, że obiekty powinny być zamykane przed godziną 2 w nocy, a 4.35% stwierdził, że miejsca nocnej rozrywki w Tajlandii nie powinny w ogóle istnieć. Tymczasem 17.56% stwierdziło, że miejsca rozrywki w całym kraju powinny być zamykane o godzinie 4:XNUMX.

Wśród respondentów jednak niewielka większość, bo 55.65%, stwierdziła, że ​​nigdy nie odwiedziła żadnego klubu nocnego, a pozostali zadeklarowali, że robili to w przeszłości.

Jeśli chodzi o częstotliwość wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, 57.66% osób, które odwiedziły kluby nocne, stwierdziło, że w ciągu ostatniego roku w ogóle ich nie odwiedzało. Tymczasem 33.22% stwierdziło, że odwiedza je okazjonalnie, 4.13% odwiedza raz w miesiącu, 2.58% raz w tygodniu, 2.07% odwiedza trzy do pięciu dni w tygodniu, a 0.34% odwiedza je codziennie.

Na pytanie, czy uważają, że wydłużenie godzin otwarcia klubów nocnych zwiększy przychody z turystyki w okresie pogorszenia koniunktury gospodarczej, 54.43% wszystkich respondentów wyraziło wątpliwości, a 44.27% uważa, że ​​tak. Pozostałe 1.30% albo nie miało zdania, albo nie było zainteresowane.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.