Departament Więziennictwa sprawdza pobyt w szpitalu Thaksina Shinawatry

Krajowy-

W dniu 21 października 2023 r. w sprawie pana Thaksina Shinawatry, były premier Tajlandii, według Ministerstwa Sprawiedliwości był wzorowym więźniem i obecnie przebywa na leczeniu w Policyjnym Szpitalu Ogólnym.

Okres rekonwalescencji pozwalał jednak na pobyt jedynie do 60 dni, termin upłynął 22 października 2023 r.

Przeczytaj niedawny artykuł na temat rzekomych specjalnych przywilejów Thaksina

Pol. Gen. Torsak Sukvimol, komisarz generalny Królewskiej Policji Tajlandii, publicznie ujawnił, że tajski Departament Więziennictwa będzie musiał poczekać na diagnozę lekarza po 60-dniowym okresie rekonwalescencji.

Jednak ostateczna decyzja w sprawie przedłużenia okresu rekonwalescencji w Szpitalu Głównym Policji zostanie podjęta i ogłoszona wkrótce przez Zakład Więzienny.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.