Kierowca i młody syn uciekają. Poważne obrażenia po przewróceniu się samochodu na wzgórzu Patong

Patong, Kathu –

Kierowca i jego syn nie doznali poważnych obrażeń po przewróceniu się samochodu na wzgórzu Patong w Kathu.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku we wtorek (24 października).th) przy drodze nr 4029 (Patong – Kathu Road) w pobliżu stacji pomp wody ciśnieniowej. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na drodze przewrócony samochód.

W aucie znaleziono dwie osoby – kierowcę i jego małego syna. Odnieśli jedynie lekkie obrażenia. Zespoły ratownicze zataiły ich nazwiska.

Kierowca powiedział ratownikom, że jechał z Patong do Kathu. Kiedy dojechał do zakrętu w dół wzgórza, silnik samochodu sam się wyłączył i nie był w stanie hamować ani kontrolować samochodu. Zamiast stoczyć się ze wzniesienia, zdecydował się uderzyć w pobocze.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.