Policja w Phuket przechwytuje 1,038 tabletek metamfetaminy i pewną ilość kokainy w ciągu tygodnia

Phuket -

W ciągu tygodnia podczas rozprawy z przestępczością w Phuket skonfiskowano więcej 1,000 tabletek metamfetaminy i pewną ilość kokainy.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że od 15 październikath do października 21st2023 r. aresztowali łącznie 32 podejrzanych. Spośród nich 11 to podejrzani o przestępstwa narkotykowe, a 21 zażywało narkotyki. W sumie skonfiskowano także 1,038 tabletek metamfetaminy, 56.3 grama metamfetaminy krystalicznej i 6.5 grama kokainy.

Podobne artykuły:

W ciągu tygodnia podczas rozprawy z przestępczością w Phuket skonfiskowano broń i ponad 9,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.