Gabinet Tajlandii zatwierdza wydłużone godziny pracy barów, oficjalny czas trwania i obszary, które zostaną ogłoszone jutro

Krajowy —

Rząd Tajlandii w zasadzie zatwierdził wydłużenie godzin funkcjonowania lokali rozrywkowych, poinformował we wtorek 24 października Karom Phonphonklang, zastępca rzecznika Kancelarii Premiera.

Jednak oficjalny czas trwania i obszary, w których wejdzie w życie, wciąż czekają na ostateczną decyzję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, które ma się zebrać jutro, 25 października. Obecna propozycja zakłada wydłużenie godzin zamknięcia o 2 godziny, przesuwając z pierwotnej godziny 2:4 na XNUMX:XNUMX. Nowe godziny kursowania będą prawdopodobnie obowiązywać w obszarach popularnych wśród turystów, takich jak Pattaya i Phuket.

Bądź na bieżąco z TPN Media, aby otrzymywać aktualne informacje na temat tej historii, która jest bardzo ważna dla wielu czytelników i turystów.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.