Najważniejsze wiadomości z Pattaya z ostatniego tygodnia: bójka kierowców Pattaya Songtaew, festiwal wegetariański i nie tylko

Pozdrowienia dla wszystkich naszych czytelników i sympatyków!

Zebraliśmy tutaj nasze najlepsze LOKALNE historie, które wydarzyły się w naszych obszarach, Pattaya i Chonburi, w ostatnim tygodniu od poniedziałku 16 października do niedzieli 22 października 2023 r.

Historie są wybierane przez nasz zespół redakcyjny i nie sąt w dowolnej kolejności według ważności, ale mniej więcej w kolejności publikacji.

1. Osoba transpłciowa z Pattaya konfrontuje się z obcokrajowcem w związku z rzekomą napaścią słowną

Osoba transpłciowa została aresztowana po incydencie wirusowym.

Osoba transpłciowa z Pattaya konfrontuje się z obcokrajowcem w związku z rzekomą napaścią słowną

2. Kierowcy Pattaya Songtaew wdają się w zaciekłą bójkę z pasażerami

Policja w Pattayi zażądała od obu stron obietnicy, że nie będą ponownie uciekać się do przemocy ze względu na przyjazny rodzinie wizerunek Pattaya. Zostali również ukarani grzywną, a według doniesień nałożono na nich także kary dotyczące licencji.

Kierowcy Pattaya Songtaew wdali się w zaciętą bójkę z pasażerami

3. Operatorzy turystyczni w Pattaya boją się nielegalnej pracy. Phuket odnotowuje wzrost dochodów w związku z groźbą przedłużenia wizy do Rosji

Tajlandzcy operatorzy turystyczni mają mieszane reakcje na zniesienie wiz dla rosyjskich turystów, które ma zostać wprowadzone 1 listopada 2023 r.

Operatorzy turystyczni w Pattaya obawiają się nielegalnej pracy, Phuket odnotowuje wzrost dochodów w obliczu grożącego przedłużenia wizy do Rosji

4. Wycieczka fotograficzna: Festiwal Wegetariański w Pattaya

Zanurzmy się w naszych specjalnych snapach z nową prezenterką Tiną!

Wycieczka fotograficzna: Festiwal Wegetariański w Pattaya

5. Międzynarodowy wyścig bikini Beach Race 2023 w Pattaya rozpocznie się w tę sobotę

Przygotuj swoje bikini!

Międzynarodowy wyścig bikini Beach Race 2023 w Pattaya rozpocznie się w tę sobotę

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dzięki za wsparcie!

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.