Tajski polityk wyraża obawy w sprawie przedłużenia życia nocnego

Krajowy —

Thanakorn Wangboonkongchana, poseł z listy Ruam Thai Sang Chart Party, poradził rządowi, aby wprowadził bardziej rygorystyczne przepisy, zanim pozwoli barom wydłużać godziny pracy do 4 rano.

Pan Thanakorn, będący jednocześnie członkiem koalicji rządowej, podkreślił potrzebę rygorystycznego egzekwowania prawa przez policję i funkcjonariuszy administracyjnych, aby zapewnić bezpieczeństwo klientom obiektów rozrywkowych. Jest to odpowiedź na propozycję rządu dotyczącą wydłużenia godzin otwarcia obiektów nocnych z 2:4 do XNUMX:XNUMX w celu ożywienia borykającej się z trudnościami gospodarki Tajlandii.

Cytując a niedawny nalot na klub nocny w Pathum Thani w wyniku którego ujawniono, że ponad 236 klientów jest podatnych na narkotyki, pan Thanakorn stwierdził, że ważne jest wdrożenie skutecznych środków pozwalających rozwiązać takie problemy, jak nadużywanie narkotyków, przemoc z użyciem broni i wypadki drogowe, zanim przyzna się nocnym firmom dodatkowe dwie godziny pracy.

Zasugerował także rozważenie odpowiedniego podziału na strefy pod obiekty rozrywkowe i uwzględnienie potencjalnego wzrostu liczby wypadków spowodowanych spożyciem alkoholu.

Pan Thanakorn wspomniał, że dla tych, którzy łamią prawo, muszą zostać nałożone surowsze kary.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/