Sprzedawca plażowy w Patong aresztowany za sprzedaż alkoholu

Patong –

Plażowy sprzedawca został aresztowany za sprzedaż alkoholu bez pozwolenia w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek wczesnym rankiem (24 październikath) aresztowali sprzedawcę plażowego na Taweewong Road. Zabezpieczono mu butelki po napojach alkoholowych.

Policja podała, że ​​sprzedawca plażowy nazywa się Yulgiflee. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty sprzedaży alkoholu bez zezwolenia oraz sprzedaży alkoholu w formie domokrążnej.

Jak zauważa gazeta The Phuket Express, policja w Patong od miesięcy bez przerwy aresztuje nielegalnych sprzedawców alkoholu plażowego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.