Właściciel sklepu karaoke aresztowany pod zarzutem handlu ludźmi z udziałem nieletnich w Nakhon Si Thammarat

Nakhon Si Thammarat-

W dniu 24 października 2023 r. urzędnicy Wydziału ds. Zwalczania Handlu Ludźmi (ATPD) i odpowiednie agencje przeprowadzili przeszukanie sklepu karaoke w Thung Song, Nakhon Si Thammarat, pod kątem rzekomego handlu ludźmi.

Funkcjonariusze policji ujęli rzekomą właścicielkę sklepu, którą publicznie zidentyfikowano jedynie jako 38-letnią pani Yardpirun, i postawili zarzuty handlu ludźmi w celu wyzysku bez zgody, z udziałem osób powyżej piętnastego roku życia, ale poniżej osiemnastego roku życia.


Według doniesień trzy nieletnie ofiary zostały zwabione do prostytucji, a jedna z nich była spokrewniona z rzekomym właścicielem sklepu.

Funkcjonariusze policji oświadczyli opinii publicznej, że Yardpirun publikował w mediach społecznościowych ogłoszenia o pracę, podkreślając specjalną usługę świadczoną klientom. Następnie wysłano zespół dochodzeniowy, aby przebrał się za klienta na drinka, a właściciel zaoferował prostytutce z przygotowanym pokojem i prezerwatywą.

W rezultacie po aresztowaniu Yardpirun według doniesień przyznała się funkcjonariuszom policji do swoich przewinień i została doprowadzona do funkcjonariuszy śledczych w celu przeprowadzenia dalszego postępowania sądowego.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.