Nowa lotnicza trasa podróżna łączy Phuket, Phitsanulok i północną Tajlandię, zwiększając możliwości turystyczne

Phitsanulok —

25 października 2023 r. pani Sasiwan Sripom, prezes Phitsanulok Tourism, Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) i odpowiednich agencji turystycznych, promowała nową lotniczą trasę łączącą Phuket-Don Mueang-Phitsanulok-Don Mueang-Phuket linią tajską Azja Powietrzna.

Ten lot FLY-THRU oznacza, że ​​pasażerowie muszą dokonać odprawy tylko raz, bez konieczności odprawy w przypadku zmiany samolotu. Lot FLY-THRU połączył regiony w grupie dolnych prowincji północnych: Phitsanulok, Sukhothai, Phetchabun, Uttaradit, Tak i pobliskie prowincje, takie jak Kamphaeng Phet, Phichit, Nakhon Sawan, z regionem południowym.

Trasa podróży powietrznej będzie koncentrować się na centrum turystycznym Phitsanulok i pobliskich północnych prowincjach, a także potencjalnych atrakcjach turystycznych, takich jak parki narodowe i miasta światowego dziedzictwa kulturowego.

Przedstawiciele TAT publicznie oświadczyli, że w nadchodzącym szczycie sezonu pod koniec roku zdecydowanie najpopularniejszym sposobem podróżowania jest samochód lub pociąg. Projekt FLY-THRU to ogromny wysiłek mający na celu pobudzenie turystyki samolotowej, co potencjalnie mogłoby zwiększyć liczbę turystów.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.